Kreatorzy innowacji

MBE
opublikowano: 25-10-2011, 00:00

KONFERENCJE

27 października Ministerstwo Rozwoju Regionalnego i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizują konferencję, na której zaprezentowane zostaną efekty realizacji Programu Innowacyjna Gospodarka (PO IG) oraz omówione zostaną instrumenty wsparcia dostępne w ramach IV osi priorytetowej PO IG. Ponadto beneficjenci tego programu opowiedzą o doświadczeniach i korzyściach realizowania programów dofinansowanych przez UE.

Konferencja skierowana jest do przedsiębiorców, przedstawicieli środowisk badawczych, akademickich i branżowych, administracji rządowej i samorządowców. Wydarzenie, któremu będą towarzyszyć targi Technicon Innowacje, odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich. Aby wziąć w nim udział, należy zarejestrować się na stronie https://www.poig. gov.pl/konfszkol/konferencje/ Strony/Zarejestruj_sie.aspx

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu