Kredyt hipoteczny w Millennium

SW
opublikowano: 28-08-2012, 00:00

USŁUGI FINANSOWE

Kredyt hipoteka na rozwój firmy to nowa oferta Banku Millennium dla segmentu biznes. W jego ramach przedsiębiorcy mogą finansować bieżące potrzeby i refinansować kredyty udzielane na prowadzenie działalności gospodarczej w innych bankach.

Mogą z niego skorzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci banku, których roczne przychody nie przekraczają 5 mln zł, a działalność prowadzą nieprzerwanie od 18 miesięcy. Okres kredytowania wynosi od 3 do 20 lat, a maksymalna kwota 2 mln zł.

Można go spłacać w ratach stałych albo malejących. Obligatoryjne zabezpieczenie to hipoteka. Właścicielem nieruchomości może być firma, właściciele firmy albo osoby trzecie, a maksymalna kwota kredytu w stosunku do wartości nieruchomości (LTV) wynosi do 70 proc.

— Dzięki prostej procedurze wnioskowania oraz elastyczności przy wykorzystaniu przyznanych pieniędzy nowy kredyt jest ciekawą alternatywą dla innych form finansowania bieżącej działalności firmy — zachęca Agata Chrzanowska z Millennium.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu