Kredyt pomaga pokonać barierę

LOUKAS NOTOPOULOS
opublikowano: 28-10-2011, 00:00

OKIEM EKSPERTA

Restauracja Galeria Bali, prowadzona przez pana Witolda Gawlikowskiego, to doskonały przykład tego, jak szybkość reakcji przedsiębiorcy na pojawiającą się okazję może wpłynąć na sukces firmy.

Pan Witold, widząc szansę dla swojej firmy w otwarciu kolejnej restauracji, zdecydował się na wsparcie finansowe w postaci kredytu inwestycyjnego w banku. W Polbanku wiemy, że szanse na przyspieszenie rozwoju firmy i pokonanie bariery pomiędzy małą, a średnią firmą o wyższych przychodach, mogą pojawić się nagle. Dlatego tak ważna jest dostępność w odpowiednim momencie środków finansowania, jakie zapewnia kredyt firmowy.

Kluczowa staje się rola i rada doświadczonego doradcy bakowego, którego pomoc może przyspieszyć dalszy rozwój firmy. W Polbanku każdy mały przedsiębiorca może liczyć na dedykowanego doradcę, którzy znając potrzeby i specyfikę modelu biznesowego danego klienta, może elastycznie dopasować odpowiednie rozwiązania finansowe.

LOUKAS NOTOPOULOS

dyrektor rozwoju produktu i sprzedaży ds. małych przedsiębiorstw w Polbank EFG S.A.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: LOUKAS NOTOPOULOS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Kredyt pomaga pokonać barierę