Kujawy i Pomorze: granty dla ekofirm

opublikowano: 16-05-2019, 22:00

Przedsiębiorcy z regionu mogą stanąć w szranki o dotacje na ekoprojekty.

Unijne wsparcie pochodzi z poddziałania 4.6.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego („Wsparcie gospodarki wodno-ściekowej – Zintegrowane Inwestycje Terytorialne”). Do podziału między wnioskodawców jest 3,2 mln zł. Beneficjenci mogą liczyć na dofinansowanie do 85 proc. kosztów kwalifikowanych projektu. Granty sfinansują przedsięwzięcia związane z budową i modernizacją oczyszczalni ścieków, sieci kanalizacyjnych i systemów zaopatrzenia w wodę. Dotacje pokryją też wydatki dotyczące inwestycji w specjalistyczne instalacje do odzysku lub unieszkodliwiania odpadów.

Nabór podzielony jest na trzy rundy. Ich rozstrzygnięcie planowane jest odpowiednio na listopad i grudzień 2019 r. oraz luty 2020 r.

Do konkursu mogą przystąpić nie tylko przedsiębiorcy, ale również przedstawiciele samorządów. Wnioski o dofinansowanie należy składać w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu (pl. Teatralny 2).

WAŻNA DATA

30.08 Do tego dnia można składać wnioski o dotacje z poddziałania 4.6.1 RPO WK-P.

WIĘCEJ INFORMACJI:

www.mojregion.eu

cc937a7e-4287-11ea-b77f-2e728ce88125
Puls Firmy
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE
Puls Firmy
autor: Sylwester Sacharczuk
Wysyłany raz w tygodniu
Sylwester Sacharczuk
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy