Lankijskie firmy przyjadą do Polski

opublikowano: 07-04-2019, 22:00

Krajowa Izba Gospodarcza (KIG) razem z Ambasadą Sri Lanki zapraszają przedsiębiorców na seminarium biznesowe połączone z sesją rozmów handlowych B2B między polskimi i lankijskimi firmami.

Odbędzie się ono 26 kwietnia w godzinach 9.15-12.15 w siedzibie KIG w Warszawie przy ulicy Trębackiej 4. Seminarium organizowane jest w związku z wizytą misji gospodarczej w Polsce, przygotowaną przez Sri Lanka Export Development Board, w skład której wchodzi 12 lankijskich firm zainteresowanych podjęciem współpracy zarówno handlowej, jak i technologicznej z polskimi przedsiębiorstwami. Delegacja reprezentuje sektor turystyczny, ośrodki spa, kosmetyki i ochronę środowiska. Licznie reprezentowana ma być także branża spożywcza, w tym producenci herbaty, produktów z orzecha kokosowego, przypraw i ziół, słodyczy oraz różnego rodzaju przekąsek. Udział w seminarium jest bezpłatny. Chętni mogą zgłaszać się do 23 kwietnia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu