Laury czekają na ekofirmy

opublikowano: 08-11-2018, 22:00

Do 31 stycznia 2019 r. można zgłaszać się do II edycji konkursu „Stena Circular Economy Award — Cyrkularny potencjał do wykorzystania”.

Jego celem jest promowanie przedsiębiorstw wdrażających rozwiązania z dziedziny Gospodarki Obiegu Zamkniętego (GOZ), oraz aktywizacja innych firm i jednostek naukowych do stosowania dobrych praktyk w tym zakresie. W konkursie przewidziano trzy kategorie, w tym dwie skierowane do przedsiębiorców. Pierwsza adresowana jest do firm, które wdrożyły praktyki z obszaru GOZ. Druga natomiast do tych, którzy podejmują działania na rzecz promocji idei racjonalnego i efektywnego wykorzystania zasobów oraz minimalizowania niekorzystnego wpływu wytwarzanych produktów na środowisko. Wyłonieni zwycięzcy, niezależnie od kategorii, w ramach nagrody będą mogły wybrać m.in. audyt środowiskowy, plan ekoedukacji lub szkolenia z zakresu transportu odpadów niebezpiecznych.

Więcej szczegółów: stenarecycling.pl/stena-circular-economy-award/.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane