Laury za poprawę warunków pracy

opublikowano: 30-06-2019, 22:00

Pracodawcy mogą już przystępować do kolejnej, 47. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poprawy Warunków Pracy — informuje resort pracy.

Za najlepsze rozwiązania wprowadzane w firmach przyznawane są nagrody pieniężne i wyróżnienia. Dostaną je autorzy prac oraz zakłady pracy, w tym rzemieślnicze. Celem konkursu jest inspirowanie do podejmowania działań oraz upowszechniania opracowań i rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo i warunki pracy. Szczególnie chodzi o ograniczenie narażenia na najczęstsze czynniki uciążliwe lub szkodliwe, w tym przede wszystkim rakotwórcze, a także o uwzględnienie w tych projektach możliwości psychofizycznych pracowników, w tym osób starszych i z niepełnosprawnościami. Do udziału w konkursie mogą być zgłaszane opracowania w kategoriach: A – rozwiązania techniczne i technologiczne, B – prace naukowo-badawcze, C – przedsięwzięcia organizacyjne i edukacyjne. Wnioski (elektroniczne lub papierowe) przyjmuje Centralny Instytut Ochrony Pracy — Państwowy Instytut Badawczy, 00-701 Warszawa, ul. Czerniakowska 16, tel. 22 623 36 83, e-mail: [email protected]

30.09Do tego dnia można zgłaszać wnioski w tegorocznym konkursie

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Iwona Jackowska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane