Leasing na Allegro dla wszystkich

opublikowano: 29-04-2018, 22:00

W lutym pisaliśmy o tym, że LeaseLink, podmiot oferujący leasing online jako jedną z form rozliczania płatności za zakupy dokonane w sieci, nawiązał współpracę z Allegro.

W lutym pisaliśmy o tym, że LeaseLink, podmiot oferujący leasing online jako jedną z form rozliczania płatności za zakupy dokonane w sieci, nawiązał współpracę z Allegro. Dzięki temu przedsiębiorcy mający na tej platformie konto Firma mogli zapłacić leasingiem albo pożyczką oferowaną przez LeaseLink. Po dwóch miesiącach od startu Allegro poinformowało, że zainteresowanie usługą jest na tyle duże, że firma postanowiła udostępnić ją dla wszystkich podmiotów gospodarczych, także niezarejestrowanych klientów platformy.

Allegro informuje, że 80 proc. towarów kupowanych w ten sposób w leasingu jest wartych nie więcej niż 5 tys. zł. Największym zainteresowaniem cieszy się sprzęt elektroniczny — smartfony (głównie marek Apple i Samsung) oraz laptopy Dell. Przedsiębiorcy chętnie zaopatrują się także w sprzęt biurowy oraz RTV AGD, a także różnego rodzaju maszyny i urządzenia. Co ciekawe, pierwszym zakupem dokonanym na Allegro w marcu w ramach leasingu była listwa do prac brukarsko-drogowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy