Lech Kaczyński wystąpi z PiS

Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia
02-06-2006, 12:28

Maciej Łopiński potwierdził, że Lech Kaczyński złoży jutro rezygnację z członkostwa w Prawie i Sprawiedliwości. Prezydencki minister, który był gościem Sygnałów Dnia oznajmił, że dojdzie do tego na kongresie PiS.

Maciej Łopiński potwierdził, że Lech Kaczyński złoży jutro rezygnację z członkostwa w Prawie i Sprawiedliwości. Prezydencki minister, który był gościem Sygnałów Dnia oznajmił, że dojdzie do tego na kongresie PiS.

Maciej Łopiński powiedział, że nigdzie nie ma zakazu łączenia stanowiska prezydenta z członkostwem w partii. Podkreślił, że Lech Kaczyński od czasu wygrania wyborów prezydenckich zapowiadał, że wystąpi z PiS. Przypomniał, że prezydent jest jednak honorowym prezesem tej partii i dlatego czekał, aż zbierze się statutowe ciało, na ręce którego będzie mógł złożyć rezygnację. Powtórzył, że dlatego stanie się to na rozpoczynającym się jutro kongersie PiS.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Lech Kaczyński wystąpi z PiS