Lepper nie chce, by LPR i PSL miały więcej stanowisk niż Samoobrona

(Tadeusz Stasiuk)
23-04-2006, 20:00

Andrzej Lepper, szef Samoobrony, kategorycznie wykluczył zgodę na to by w przyszłym rządzie koalicyjnym "mniejsze ugrupowania miały więcej stanowisk niż reprezentowana przez niego partia".

Andrzej Lepper, szef Samoobrony, kategorycznie wykluczył zgodę na to by w przyszłym rządzie koalicyjnym "mniejsze ugrupowania miały więcej stanowisk niż reprezentowana przez niego partia".

Lepper stwierdził, że jeśli w poniedziałek, po rozmowach Polskiego Stronnictwa Ludowego z Prawem i Sprawiedliwością, będzie deklaracja o wejściu PSL do rządu, to w najbliższych dniach koalicja zostanie zawarta.

    W trakcie zjazdu podkarpackiej Samoobrony Lepper apelował do delegatów o właściwy dobór ludzi w najbliższych wyborach samorządowych.

    Przewodniczącą Samoobrony na Podkarpaciu ponownie została posłanka Maria Zbyrowska. Podczas niedzielnego zjazdu głosowało na nią 205 spośród 208 uczestników zjazdu. Zbyrowska posłem na Sejm jest drugą kadencję.

    Na Podkarpaciu Samoobrona liczy ok. 2 tys. członków. Ma dwóch posłów.

WST, PAP

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Tadeusz Stasiuk)

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Lepper nie chce, by LPR i PSL miały więcej stanowisk niż Samoobrona