Liderzy w regionach: Doradztwo, projektowanie, produkcja

  • Dorota Czerwińska
30-12-2013, 00:00

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym, lubuska Gazela nr 1 zawiera długie kontrakty z renomowanymi firmami z tej branży.

1.

AE GROUP POLSKA

AE Group Polska jest dostawcą odlewanych ciśnieniowo, gotowych do montażu elementów konstrukcyjnych z aluminium. Nie tylko je produkuje, ale również projektuje, a także dobiera technologię wykonania do potrzeb klienta. Jest poddostawcą przede wszystkim dla przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego, a swoje produkty dostarcza klientom w Niemczech, Polsce, USA, Czechach, na Węgrzech i w Brazylii. AE Group Polska to zakład produkcyjny, który od 10 lat działa w Strzelcach Krajeńskich.

Należy do holdingu AE Group, którego siedziba i centralny ośrodek projektowo-produkcyjny znajdują się od 50 lat w niemieckim Gerstungen. Pozostałe zakłady produkcyjne ulokowane są w Netershausen, Lubece i Selmsdorfie. Wszystkie wyposażone są w nowoczesne urządzenia produkcyjne, umożliwiające zastosowanie zoptymalizowanych metod wytwarzania.

Firma wyróżnia się przede wszystkim możliwością stosowania w produkcji wielu różnych stopów. Jej atutem w walce o klientów jest także możliwość zastosowania wielu różnych technologii obróbki skrawaniem oraz innych procesów obróbczych. AE Group Polska wykonuje także badania wykonywanych elementów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Czerwińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Liderzy w regionach: Doradztwo, projektowanie, produkcja