Linie promowe mają specjalne taryfy

Jacek Pochłopień
24-02-2000, 00:00

Linie promowe mają specjalne taryfy

Oferty dla biznesmenów

Przedsiębiorcy, którzy zamierzają wybrać się do Szwecji własnym samochodem, muszą przeznaczyć na przeprawę promem od 250 zł do ponad 500 zł.

Z Trójmiasta do Szwecji można dotrzeć promami Polferries (Gdańsk- -Nynashamn) i Stena Line (Gdynia- -Karlskrona). Ceny tego ostatniego przewoźnika uzależnione są od dnia rozpoczęcia podróży. Bilet w dwie strony dla osoby z samochodem kosztuje od 430 zł (wyjazd w poniedziałek i w środę) do 550 zł (czwartek i niedziela). Za wyjazd we wtorek i w sobotę trzeba zapłacić 470 zł. Polferries proponują przejazd w cenie 1380 SEK (660 zł). Pasażerowie wyjeżdżający w czwartki zapłacą tylko 1100 SEK (528 zł). Zatem Polferries najtańszy bilet proponują wówczas, gdy Stena Line oferuje najdroższą taryfę. Stałym klientom Polferries proponują przejazd za 515 SEK (247 zł), ale pod warunkiem wykupienia biletu na 10 przejazdów w jedną stronę.

Ze Świnoujścia poza sezonem letnim można przeprawić się do Malmš oraz Ystad. Polferries gotowe są przewieźć pasażera z samochodem osobowym za 1030 SEK (494 zł), w poniedziałek i w czwartek za 790 SEK (380 zł). Identyczne ceny proponuje Unity Line, ale na innych warunkach. Tańszy bilet można kupić na każdy dzień, jednak nie podlega on zwrotowi. Biznesmeni, którzy wyjeżdżają do Szwecji we wtorek i wracają przed piątkiem, za podróż zapłacą tylko 545 SEK (260 zł).

Jacek Pochłopień

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jacek Pochłopień

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Linie promowe mają specjalne taryfy