Listkiewicz: Zamierzam kontynuować pracę przy Euro-2012

PAP
opublikowano: 19-04-2008, 13:21

Zamierzam kontynuować pracę przy Euro-2012. Jednak żeby to było możliwe muszę pozostać w strukturach PZPN - przyznał w  rozmowie z PAP prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Michał Listkiewicz.

"Jestem delegatem turniejowym i zamierzam kontynuować pracę przy Euro-2012. Nie po to ciężko pracuję od 2003 roku wraz z innymi osobami przy tym projekcie, aby teraz ktoś zaczął przy nim +majstrować+ - powiedział Listkiewicz.

"Nie ma większego znaczenia na jakimi stanowisku, ale muszę pozostać w strukturach PZPN. Nie wiąże się to z piastowaniem funkcji prezesa związku. Jestem zdeterminowany, jeśli chodzi o mistrzostwa Europy w 2012 roku, których jesteśmy współgospodarzami. Byłoby fatalnie, gdyby teraz ktoś następny z ramienia PZPN zaczął koordynować przygotowania do tej imprezy" - dodał.

Kilka dni temu na zjeździe PZPN 54-letni Listkiewicz zapowiedział, że nie będzie ubiegał się o reelekcję w wyborach na szefa związku, które są planowane 14 września. Pełni on jednocześnie funkcję pełnomocnika UEFA ds. Euro-2012. (PAP)

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Listkiewicz: Zamierzam kontynuować pracę przy Euro-2012