Lizbońska szansa dla polskich firm

  • DI
opublikowano: 18-01-2023, 20:00
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Przedsiębiorcy z branży spożywczej mogą poznać nowych kontrahentów podczas targów w Portugalii.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) zaprasza polskie firmy z sektora spożywczego do współtworzenia stoiska naszego kraju na targach Lisbon Food Affair. Odbędą się one od 12 do 14 lutego w Lizbonie. Lisbon Food Affair to pierwsza edycja targów z sektora rolno-spożywczego. Przeznaczone są one dla producentów i dystrybutorów żywności i napojów, a także sprzętu oraz technologii w kanale tradycyjnym i HoReCa.

Uczestnictwo w targach to okazja, by promować ofertę firmy i zapoznać się ze specyfiką portugalskiego rynku. Biorąc udziału w wydarzeniu, przedsiębiorcy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich produktów i rozwiązań dotyczących sektora spożywczego oraz wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska na spotkania z kontrahentami. Mogą liczyć na merytoryczne i językowe wsparcie ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Lizbonie.

Zgłaszać się można za pomocą formularza do 23 stycznia. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc pierwszeństwo w udziale w wydarzeniu będą miały firmy, które w swojej ofercie mają produkty lub usługi odpowiadające na zapotrzebowanie rynku portugalskiego oraz są innowacyjne. Więcej informacji: [email protected] i www.paih.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane