Czytasz dzięki

Lloyds oferuje wakacje dla kart

opublikowano: 02-04-2020, 12:06

Lloyds Banking Group zaoferuje nieoprocentowane przekroczenie salda debetowego i zawieszenie płatności kartą kredytową klientom mającym problemy z płynnością finansową podczas pandemii koronawirusa

Największy pożyczkodawca hipoteczny w Wielkiej Brytanii powiedział, że pożyczkobiorcy będą mogli ubiegać się online o wakacje na karty kredytowe jeszcze w tym tygodniu, po podobnych ofertach dotyczących kredytów mieszkaniowych i osobistych. Grupa zapewni w przyszłym tygodniu nieoprocentowane kredyty w rachunku bieżącym w wysokości do 300 funtów (372 USD).

Lloyds ogłosił zmiany krótko po tym, jak brytyjski organ nadzoru finansowego poinformował, że planuje zmienić zasady udzielania pożyczek od 9 kwietnia. 

Zgodnie z propozycją organu klienci mogą zwrócić się do swojego banku o nieoprocentowany kredyt w rachunku bieżącym w wysokości do 500 funtów (620 USD), nawet jeśli nie mają możliwości zaciągnięcia kredytu. Organ stwierdził też, że klienci korzystający z pożyczek osobistych powinni mieć także możliwość trzymiesięcznego zamrożenia płatności, chociaż pożyczkodawcy nadal będą mogli naliczać odsetki w tym okresie.

036950dd-4556-4e30-aabc-314ab0b280bd
Frankowicze kontra banki
Informacje dla zadłużonych we franku szwajcarskim. Rozstrzygnięcia z sal sądowych, opinie prawników, bankierów i zainteresowanych problemem
ZAPISZ MNIE
Frankowicze kontra banki
autor: Kamil Zatoński
Wysyłany co dwa tygodnie
Kamil Zatoński
Informacje dla zadłużonych we franku szwajcarskim. Rozstrzygnięcia z sal sądowych, opinie prawników, bankierów i zainteresowanych problemem
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Tadeusz Stasiuk, Bloomberg

Polecane