Czytasz dzięki

Łódzkie: 13 mln zł na usługi dla firm

opublikowano: 09-06-2019, 22:00

Pod koniec czerwca ruszy konkurs z grantami, które sfinansują usługi dla firm z regionu wykonywane przez instytucje otoczenia biznesu.

Są to m.in. parki technologiczne, akademickie inkubatory przedsiębiorczości, centra transferu technologii i innowacji. Unijne wsparcie pochodzi z poddziałania 2.1.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego („Profesjonalizacja usług biznesowych”). Do podziału między wnioskodawców jest ok. 13 mln zł. O dofinansowanie będą mogły starać się mikro, małe i średnie firmy. Dotacje będą przeznaczone na usługi konsultingowe związane m.in. z tworzeniem modeli biznesowych i strategii działania MŚP, a także z poszukiwaniem krajowych rynków zbytu dla nowych lub udoskonalonych produktów i usług. Maksymalny poziom wsparcia wydatków kwalifikowanych projektu wynosi 85 proc. Wnioski o dotacje należy przesyłać na adres Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi (ul. Moniuszki 7/9). Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na listopad.

WAŻNA DATA

28.06 Od tego dnia będzie można składać wnioski o dotacje z poddziałania 2.1.2 RPO WŁ. Nabór zakończy się 14 sierpnia.

WIĘCEJ INFORMACJI www.rpo.lodzkie.pl

cc937a7e-4287-11ea-b77f-2e728ce88125
Puls Firmy
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE
Puls Firmy
autor: Sylwester Sacharczuk
Wysyłany raz w tygodniu
Sylwester Sacharczuk
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane