Londyn pozna polską Atsorę

opublikowano: 09-01-2015, 00:00

START-UPY Polska startupowa spółka Atsora jako jedna z siedmiu firm przeszła do finału trzeciej edycji programu FinTech Innovation Lab London

Program wspiera rozwój młodych biznesów technologiczno-finansowych. Jego inicjatorem jest firma konsultingowa Accenture.

Start-up do programu zgłosił rozwijaną przez siebie platformę Momentum, zintegrowaną z systemem e-bankowości, ułatwiającą zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami i ich współpracę z bankami.

— FinTech daje nam możliwość bezpośredniej interakcji z czołowymi globalnymi bankami. Dzięki programowi będziemy mogli zbudować bazę pod uruchomienie platformy Momentum w Wielkiej Brytanii w drugim kwartale 2015 r. — twierdzi Krzysztof Pulkiewicz, dyrektor ds. technologicznych i jeden z założycieli Atsory.

Jego firma weźmie teraz udział w serii szkoleń, warsztatów i sesji networkingowych. A efekty dwunastotygodniowej pracy pokaże w marcu podczas Dnia Inwestora, który odbędzie się w biurze Royal Bank of Scotland.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu