Lubelskie dni MSP

opublikowano: 14-01-2016, 22:00

Wydarzenie

Jak wykreować markę firmy na rynkach międzynarodowych? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na dotacje z Instrumentu MSP? Tego przedsiębiorcy z regionu dowiedzą się podczas trzeciej edycji „Lubelskich Dni MSP”.

Odbędzie się ona od 25 do 29 stycznia. W programie są m.in. bezpłatne szkolenia na temat kreowania wizerunku za granicą i obowiązków wynikających ze stosowania rozporządzeń REACH i CLP. Ponadto firmy planujące wprowadzenie w życie innowacji będą miały możliwość zdobycia informacji na temat „Instrumentu MSP” będącego częścią programu Horyzont 2020.

Warunkiem udziału w organizowanych szkoleniach jest zarejestrowanie się przez wypełnienie formularza online dostępnego pod podanym linkiem. Uczestnictwo w szkoleniach jest bezpłatne, ale z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Wydarzenie organizują Lubelska Fundacja Rozwoju i Politechnika Lubelska.

WAŻNA DATA

21.01

Tego dnia mija termin rejestracji na szkolenia.

WIĘCEJ INFORMACJI:

Lubelska Fundacja Rozwoju: +81 528-53-31 Politechnika Lubelska: +81 538-42-70 http://lctt.pollub.pl/szkolenia/zapisz-sie-na- -szkolenie

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu