Lubelskie: granty na rozwój

opublikowano: 26-03-2018, 22:00

5 kwietnia w Lublinie odbędzie się szkolenie dla przedsiębiorców pod hasłem „Fundusze europejskie na rozwój firm”.

 Organizatorem wydarzenia jest Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (GPIFE) w Lublinie. Podczas spotkania eksperci odpowiedzą przedstawicielom biznesu, czy ich pomysły mają szansę na zdobycie dotacji. Specjaliści zaprezentują również konkursy dotacyjne w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego, a także ofertę preferencyjnychpożyczek dla firm.

W tegorocznych naborach przedsiębiorcy mogą liczyć nie tylko na wsparcie kapitałowe, ale również na usługi doradcze i szkoleniowe. Premiowane będą projekty wpisujące się w obszar regionalnych inteligentnych specjalizacji dla województwa lubelskiego. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja. Wydarzenie odbędzie się w siedzibie GPIFE w Lublinie przy ul. Stefczyka 3B. Więcej informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu