Lubuskie: jak sięgnąć po e-dotacje

Przedsiębiorcy z regionu lubuskiego mogą wziąć udział w spotkaniach informacyjnych w ramach cyklu „Szanse na e-dotacje”.

Zostały one zorganizowane dla firm, które chcą starać się o dotacje z działania 8.1 „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Uczestnicy spotkań dowiedzą się od ekspertów m.in., na co można uzyskać dofinansowanie, jak przebiega procedura aplikacyjna i jakie są kryteria oceny wniosków.

Cykl rozpocznie się 3 lipca w Gorzowie Wielkopolskim, a kolejne spotkania odbędą się 4 lipca w Słubicach i 5 lipca w Zielonej Górze. Wszystkie mają związek z naborem z działania 8.1, w którym wnioski będzie można składać od 8 do 19 lipca. Na mikro- i małe firmy czeka łącznie 49 mln zł dotacji. Informacje o tym, jak zarejestrować się na spotkania, można znaleźć na stronie www.region. zgora.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Lubuskie: jak sięgnąć po e-dotacje