Ludzie biznesu przestrzelili

opublikowano: 17-06-2016, 07:52

Żaden z uczestników zabawy Pulsu Biznesu nie przewidział trafnie wyniku meczu Polska-Niemcy. W tabeli wciąż decydujące znaczenie mają typy na mecz z Irlandią.

Bezbramkowego remisu nie spodziewał się żaden z 17 typujących w naszym konkursie. Gdyby jednak Arkadiusz Milik zamienił na gola jedną ze swoich okazji, a Łukasz Fabiański raz wyjął piłkę z siatki, to dopisalibyśmy punkty aż 7 graczom. Na remis 1-1 postawili Leszek Gierszewski, Manuel Rougeron, Zbigniew Jagiełło, Marian Owerko, Mikołaj Placek, Bertus Saarvas i Zbigniew Jakubas.

W kontekście tego, że Ukraina odpadła już z turnieju, ciekawie prezentują się typy na kolejny mecz biało-czerwonych. Większość uczestników postawiła na zwycięstwo Polski, lecz trzy osoby postawiły na remis (Piotrowska-Oliwa, Buczek, Kulik), a współwłaściciel Legii Warszawa Dariusz Mioduski uznał wręcz, że z Ukraińcami przegramy.

Imię i nazwisko

 StanowiskoPunkty
Andrew Highcock prezes Kompanii Piwowarskiej 3
Mikołaj Placek prezes Oknoplastu 3
Bertus Servaas właściciel Vive Group 3
Sebastian Buczek prezes Quercus TFI 0
Jean-Francois Fallacher prezes Orange Polska 0
Andre Gerstner prezes Groclinu 0
Leszek Gierszewski właściciel Druteksu 0
Zbigniew Jagiełło prezes PKO BP 0
Zbigniew Jakubas właściciel grupy Multico 0
Janusz Kulik członek zarządu REWE International 0
Dariusz Mioduski współwłaściciel Legii Warszawa 0
Piotr Osiecki prezes Altus TFI 0
Marian Owerko współwłaściciel Bakallandu 0
Grażyna Piotrowska-Oliwa prezes Virgin Mobile 0
Manuel Rougeron prezes nc+ 0
Bartosz Świderek prezes Pol-Inoweksu 0
Józef Wojciechowski prezes JWConstruction 0

 

W trakcie turnieju będziemy śledzić wyniki ludzi biznesu. Za każdy wytypowany do awansu zespół otrzymają 1 punkt, za pozostałe pytania po 3 punkty. Suma punktów do zdobycia to 33, choć przewidujemy też pytania bonusowe.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy