LUG błyszczy za granicą

opublikowano: 16-12-2015, 22:00

RProducent opraw oświetleniowych wyposaży trzy linie metra w Brazylii. To kolejny zagraniczny kontrakt w tym roku.

Ruszyły już dostawy do São Paulo, największego miasta w Brazylii, gdzie LUG zamontuje oświetlenie w trzech linach metra. Spółka nie ujawnia wartości projektu, ale jest to pierwszy tak duży kontrakt w Brazylii. — Prace potrwają do listopada 2016 r., a potem będą ogłaszane przetargi na realizacje na kolejnych linach metra. Będziemy mieli zwiększone szanse jako wykonawca na trzech pierwszych liniach — podkreśla Monika Bartoszak z LUG.

W tym roku firma zakończyła lub realizuje projekty na całym świecie. Są to: metro w Algierze, II linia metra w Warszawie, uniwersytet w Limerick w Irlandii, paryska siedziba Électricité de France, centrum kulturowe w Dhahran w Arabii Saudyjskiej, klinika Mercer’s Institute for Successful Ageing w Dublinie, centrum przeładunkowe DHL w Lipsku czy stadion w São Paulo.

Firmę doceniła grupa Santander, która przyznała jej jeden z dwóch pierwszych w Polsce Paszportów Santandera, wyróżnień dla firm z ponadprzeciętnymi osiągnięciami w międzynarodowej ekspansji. Drugie otrzymał producent rowerów KROSS.

— Fokus na naszą międzynarodową działalność jest obecnie bardzo duży. Z jednej strony nasi partnerzy doceniają nasz dynamiczny rozwój na światowych rynkach, z drugiej sami nie ustajemy w wysiłkach i podnosimy sobie poprzeczkę, walcząc o kolejne tak prestiżowe kontrakty, jak oświetlenie metra w São Paulo — mówi Ryszard Wtorkowski, prezes firmy LUG.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Małgorzata Grzegorczyk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy