Marcinkiewicz: niech PO przedstawi kandydata na wicepremiera

Polska Agencja Prasowa SA
03-10-2005, 13:09

Kandydat PiS na premiera Kazimierz Marcinkiewicz skierował w poniedziałek list do szefa PO Donalda Tuska, w którym postuluje, by Platforma przedstawiła swojego kandydata na wicepremiera. Marcinkiewicz chce, by rozmowy na temat przyszłego rządu toczyły się między nim i, wskazanym przez PO, kandydatem na wicepremiera.

Kandydat PiS na premiera Kazimierz Marcinkiewicz skierował w poniedziałek list do szefa PO Donalda Tuska, w którym postuluje, by Platforma przedstawiła swojego kandydata na wicepremiera. Marcinkiewicz chce, by rozmowy na temat przyszłego rządu toczyły się między nim i, wskazanym przez PO, kandydatem na wicepremiera.

    "Polacy oczekują od nas utworzenia rządu" - oświadczył na poniedziałkowej konferencji prasowej Marcinkiewicz. W związku z tym, PiS "przedkłada PO propozycję jeszcze bardziej szczegółową". Jak powiedział, "namawia PO do przedstawienia kandydata na wicepremiera".(

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Marcinkiewicz: niech PO przedstawi kandydata na wicepremiera