Maruderzy i lokomotywy

ASZ
opublikowano: 21-06-2007, 00:00

MARUDERZY

PGNiG

-1,8%

Informacja o przystąpieniu PGNiG do konsorcjum budującego gazociąg z Norwegii do Szwecji i Danii, przekazana w trakcie sesji, musiała spowodować półgodzinne zawieszenie handlu akcjami. Finisz dnia przyniósł pogłębienie korekty z poniedziałku.

TP

-4,1%

Najsilniejsza dotychczas lokomotywa hossy wrzuciła w środę wsteczny bieg. Nie powinno to dziwić, bo wcześniej kurs TP wyraźnie rósł. Ale decyzja sądu administracyjnego o oddaleniu skarg spółki na postanowienia UKE musiała zaszkodzić.

LOKOMOTYWY

Agora

+0,9%

Akcje spółki kierowanej przez Wandę Rapaczyńską skupiły na sobie czterokrotnie niższe zainteresowanie niż TVN. Obroty wyniosły tylko 10 mln zł. Ale w takim dniu jak środa, gdy przeważały spadki, to akurat wyszło spółce na dobre.

TVN

+1,2%

Reprezentanci branży medialnej w WIG20 byli najsilnieszymi spółkami w głównym indeksie warszawskiej giełdy. Nieco wyższy wzrost zanotowały akcje telewizyjnej spółki, potwierdzając kierunek odbicia z 13 czerwca.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ASZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu