Maruderzy i lokomotywy tygodnia

MZ
17-09-2007, 00:00

MARUDERZY TYGODNIA

PGNiG

-3,5%

Istotna dla kursu mogła okazać się obniżona rekomendacja DI BRE Banku, w związku z osiągnięciem przez kurs poziomu docelowego. Wcześniej jednak, w miesiąc, akcje spółki zdrożały o kilkanaście procent.

BRE Bank

-2,7%

Notowania BRE Banku, którym zarządza Sławomir Lachowski, wyłamały się z trendu wzrostowego, jaki w minionym tygodniu cechował sektor bankowy. W ciągu ostatnich pięciu sesji WIG-Banki zyskał blisko 3 proc.

LOKOMOTYWY TYGODNIA

Prokom

+8,9%

Walory spółki informatycznej nie bez powodu znajdowały się w centrum uwagi. Inwestorów rozgrzała propozycja Asseco, które chce przejąć Prokom i zaproponował za jego akcje dużo więcej, niż są warte na giełdzie.

BZ WBK

+9,8%

Bank wyróżnia nie tylko wysoka stopa zwrotu. W minionym tygodniu ukazały się dwie rekomendacje zalecające kupno tych walorów. Deutsche Bank wyznaczył cenę docelową na 294 zł, a DM Millennium na 334,8 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MZ

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Maruderzy i lokomotywy tygodnia