Maruderzy i lokomotywy tygodnia

AS
opublikowano: 26-11-2007, 00:00

MARUDERZY tygodnia

Agora

–0,75%

Giganci branży medialnej nie wykorzystali błyskawicznej poprawy nastrojów. Gracze skupili się na walorach, które ucierpiały zdecydowanie bardziej od wydawcy „Gazety Wyborczej”. Kurs Agory na spadkach zachowywał się spokojniej niż rynek.

TVN

–0,63%

Moody’s podwyższa rating nadawcy telewizyjnego, ale członkowie najwyższych władz firmy nadal oddają akcje. Kurs TVN czeka na zdecydowane odbicie, ale do tego trzeba iskry — wysokich zysków lub pobicia Polsatu w rankingach oglądalności.

lokomotywy tygodnia

Polimex

+20,7%

Zachowanie kursu lidera odzwierciedla zmienne nastroje w całej branży budowlanej. Odbicie na GPW pomogło walorom Polimeksu, którym zarządza Konrad Jaskóła, zdecydowanie poprawić wycenę. Ale takie zwyżki gigantom nie zdarzają się często.

PBG

+11,0%

Silnym odbiciem może pochwalić się także inny reprezentant branży budowlanej w elicie. Insiderzy poznańskiej firmy to wykorzystali i już liczą zyski. Firma zarobiła w III kwartale 21,5 mln zł, czyli nieco więcej, niż się spodziewano.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Maruderzy i lokomotywy tygodnia