Mauretańska szansa dla polskiego biznesu

opublikowano: 01-09-2014, 00:00

10 IX - tego dnia w siedzibie KIG odbędzie się spotkanie poświęcone Mauretanii oraz możliwościom współpracy na tym rynku.

Krajowa Izba Gospodarcza (KIG) i Ministerstwo Spraw Zagranicznych (MSZ) zapraszają na spotkanie z ministrem spraw zagranicznych Mauretanii Ahmedem Ouldem Teguedim. Odbędzie się ono 10 września w godzinach 14.30-16.00 w siedzibie KIG przy ulicy Trębackiej 4 w Warszawie. Przedsiębiorcy będą mogli dyskutować z ministrem, a także zaprezentować swoją ofertę. Tłumaczenie symultaniczne polsko-francuskie jest zapewnione. KIG przypomina, że Mauretania oferuje duże perspektywy nawiązania współpracy na rynku wydobywczym i zagospodarowania złóż ropy i gazu. Istnieją tam również możliwości inwestowania m.in. w budownictwo, rolnictwo, systemy nawadniania, technologie telekomunikacyjne i informatyczne. W eksporcie z Polski do Mauretanii dominują przetwory ze zbóż, mąki, skrobi lub mleka, wyroby z żeliwa i stali oraz produkty mleczarskie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane