mBank liczy na nawet 1 mln klientów oferty Orange Finanse w ciągu 3 lat

ISBnews
opublikowano: 02-10-2014, 13:55

mBank liczy na nawet 1 mln klientów w ciągu trzech lat dzięki uruchomieniu Orange Finanse, poinformował prezes instytucji Cezary Stypułkowski.

"Oczekujemy, że w ciągu trzech lat, jeśli usługa się przyjmie tak jak zakładamy, granicach pozyskamy w granicach 1 mln klientów" - powiedział Stypułkowski podczas konferencji prasowej.

Dodał, że potencjał przychodowości projektu sięga kilkuset milionów zł rocznie w trzecim roku funkcjonowania, zakładając, że osiągnie on poziom zbliżony do osiąganego na obecnej bazie klientów.

"Inwestycja wynosiła ok. 15 mln zł. Jeśli nasze założenia się sprawdzą, to na ustalonych warunkach rozliczeń między Orange, a mBank byłaby to niezmiernie wartościowa inwestycja" - dodał prezes mBanku.

Przedstawiciele Orange Polska i mBanku poinformowali dziś, że rozpoczynają oferowanie usług finansowych pod marką Orange Finance. Produkty bankowe dostarcza mBank,a Orange odpowiada za marketing i sprzedaż. mBank dostarcza platformę bankowości mobilnej i internetowej oraz know-how w branży finansowej.

Projekt bankowości mobilnej Orange Finanse został zrealizowany w sześć miesięcy.

W marcu br. mBank i Orange Polska zawarły umowę o współpracy do 2025 r. z możliwością przedłużenia o trzy lata.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBnews

Polecane