Meblarze i dizajnerzy zagrają razem

opublikowano: 05-08-2018, 22:00

21 sierpnia w Szczecinie odbędzie się szkolenie dla przedstawicieli biznesu pod hasłem „Fundusze europejskie dla przedsiębiorstw z branży meblarskiej”.

21 sierpnia w Szczecinie odbędzie się szkolenie dla przedstawicieli biznesu pod hasłem „Fundusze europejskie dla przedsiębiorstw z branży meblarskiej”. Organizatorem wydarzenia jest Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie i katowicka spółka Code Design, jeden z operatorów pilotażu „Granty na dizajn”.

— Program ma zbliżyć dwa światy — projektantów i przedstawicieli biznesu. Sprawić, że przedsiębiorstwa zobaczą sens kooperacji z dizajnerami — mówi Jadwiga Emilewicz, minister przedsiębiorczości i technologii.

Dotacje z pilotażu są przeznaczone dla firm, które nie korzystały jeszcze z usług projektantów, chcą tworzyć wzory własnych mebli i wprowadzać je na rynek. Podczas spotkania specjaliści przedstawią zasady konkursu i jego harmonogram. Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Szczecinie przy ul. Kuśnierskiej 12b. Więcej informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy