Mega Wszystkiego największego

Izabela Tadra
opublikowano: 15-12-2008, 00:00

LIDERZY W REGIONACH OPOLSKIE

1

Testy potwierdzają niezawodność produktów firmy Mega.

Nic dziwnego, że do jej drzwi pukają klienci z Europy i z Azji.

Mega Zakład Produkcji Pojazdów Użytkowych i Konstrukcji Stalowych z Nysy to jeden z głównych producentów naczep samowyładowczych — popularnie nazywanych wywrotkami — oraz osi jezdnych do naczep i przyczep. Należy do Janusza Wiszczuka, zaś do jego żony Agnieszki — czterdziestooddziałowa sieć handlowa Opoltrans. Dzięki tej sieci klienci mają dostęp do szczegółowych informacji o produktach marki Mega.

Dobra jakość naczep i osi zapewniła firmie odbiorców w Polsce, Niemczech, Holandii, Belgii, Bułgarii, Rumunii, Czechach, Austrii, na Ukrainie, w Kazachstanie oraz w innych krajach Europy i Azji. Osie tarczowe Megi są bezobsługowe i mają gwarancję niezawodności na długie przebiegi i duże obciążenia. Wszystkie osie i pojazdy mają też aktualne homologacje niezbędne do zabudowy w pojazdach innej marki niż Mega. Liczne testy i badania jej produktów na wytrzymałość — wykonane w Niemczech i na Ukrainie — udowodniły niezawodność eksploatacyjną w trudnych warunkach drogowych, również przy przeładunkach.

Mega stosuje specjalne rozwiązania konstrukcyjne, części i materiały. Dobiera je tak, by zagwarantować użytkownikowi bezawaryjność, niskie koszty eksploatacji i dostępność części w całej Europie i w Azji. Jej dostawcami są szwedzkie huty oraz firmy Knorr-Bremse, Haldex, SKF, Sachs, Jurid, Airtech, Jost, Hyva, Penta, Aspock i inni.

Jakość produkcji jest kontrolowana zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001, wdrożonym w marcu 2008 r. przez TUV Nord.

Zakład produkcyjny i siedziba firmy mieszczą się w Nysie, 70 km od Wrocławia. Pojazdy produkowane są w zakładzie o powierzchni 140 tys. mkw. i halach liczących 50 tys. mkw.

Strategia

Naszym sposobem na klientów jest niezawodność oferowanych produktów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Izabela Tadra

Organizator

Puls Biznesu

Autor rankingu

COFACE

Partner

KRD

Patroni honorowi

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu