Meritum Bank pożyczy więcej wolnym zawodom

SW
opublikowano: 06-09-2012, 00:00

Biznes: Pożyczka dla wybranych grup zawodowych jest teraz wyższa i może sięgnąć 300 tys. zł.

Meritum Bank do 300 tys. zł podwyższył maksymalną kwotę Biznes Pożyczki dla wybranych grup zawodowych. Oferta skierowana jest m.in. do lekarzy, architektów, geodetów, notariuszy, radców prawnych, biegłych rewidentów, rzeczoznawców majątkowych, tłumaczy przysięgłych, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą bez przerwy,co najmniej od 12 miesięcy. To grupa atrakcyjna dla banków głównie ze względu na stabilne, wysokie dochody.

— Nasze doświadczenia potwierdzają, że przedstawiciele określonych wolnych zawodów to solidni klienci, którzy mają stabilną sytuację zawodową i rzetelnie regulują swoje zobowiązania — wyjaśnia Marcin Kołakowski, dyrektor Departamentu Bankowości Oddziałowej i Przedsiębiorstw w Meritum Banku. Pożyczkę można wykorzystać na dowolny cel. Bank propozycję warunków kredytu przedstawi klientowi po kilku minutach od złożenia wniosku, a pieniądze wypłaci w ciągu 48 godzin.

Do złożenia wniosku o pożyczkę potrzebny jest dowód osobisty i inny dokument tożsamości, potwierdzający zarejestrowanie firmy w w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) oraz oświadczenia o wysokości średniomiesięcznego dochodu z ostatnich 3 miesięcy.

Koszty kredytu można wpisać w koszty prowadzonej działalności gospodarczej. Minimalna kwota pożyczki to 15 tys. zł, a maksymalnie można pożyczyć 300 tys. zł. Okres kredytowania wynosi do 120 miesięcy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu