Mirosław Janisiewicz szefem Mediatela

DI
20-07-2010, 12:48

Mirosław Janisiewicz zastąpił Marcina Kubita na stanowisku prezesa spółki Mediatel.

Mirosław Janisiewicz z rynkiem telekomunikacyjnym jest związany od 12 lat. Pracował m.in. w PTK Centertel (1996-1998), Tel-Energo (1998-2000) i Netii (2000-2004). W 2005 roku zrezygnował z pracy w korporacjach na rzecz prowadzenia indywidualnej działalności inwestycyjnej na rynku telekomunikacyjnym. Zaangażował się kapitałowo w spółkę Premium Internet. W sierpniu 2007 roku poprzez Rasting Limited zainwestował w Spółkę Mediatel, w której pełnił funkcję członka rady nadzorczej.Janisiewicz jest prezesem zarządu Rasting Advisors. Prowadzi także własną działalność gospodarczą. Po objęciu stanowiska prezesa Mediatela zrezygnował z członkostwa w radzie nadzorczej NFI Magna Polonia.

Marcin Kubit po rezygnacji wszedł do rady nadzorczej spółki. Mirosław Janisiewicz zrezygnował z zasiadania w radzie nadzorczej. Ponadto funkcji członka zarządu zrzekła się Iwona Rytel. Po opuszczeniu zarządu pozostaje dyrektorem finansowym spółki. Dodatkowo spółka udzieliła prokury łącznej Edycie Słomskiej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Mirosław Janisiewicz szefem Mediatela