Mistrzostwa Kadry BHP rozpoczęte

opublikowano: 06-05-2018, 22:00

Dziś rusza kolejna, czwarta edycja ogólnopolskiego konkursu dla specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Organizatorem Mistrzostw Kadry BHP jest Koalicja Bezpieczni w Pracy, a patronują im m.in. Urząd Dozoru Technicznego, Państwowa Inspekcja Pracy i organizacjepracodawców.

— Konkurs, jak dotychczas, podzielono na dwie części. Pierwsza ma charakter popularyzacyjny, w kolejnej padną pytania bardziej specjalistyczne. Od finalistów będziemy wymagać nie tylko znajomości przepisów, ale też ich poprawnego rozumienia, analizowania i wieloaspektowego spojrzenia. Właśnie te kompetencje zostaną sprawdzone w drugim etapie zawodów — informuje Marek Maszewski, przewodniczący komisji konkursowej. Pierwszy etap będzie trwał do 25 maja. 50 najlepszych uczestników przystąpi do dalszych zmagań, które odbędą się między 7 a 10 czerwca. Na laureatów czekają nagrody rzeczowe, udział w szkoleniach i staże w działach BHP firm tworzących koalicję. Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę: www.bezpieczniwpracy.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Iwona Jackowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu