Młodzi ze stajni GammaRebels gotowi, by pokazać się światu

opublikowano: 01-02-2013, 00:00

GammaRebels pokaże inwestorom pomysły start-upowców opracowane w trakcie programu akceleracyjnego.

Niebawem poznamy efekty trzymiesięcznej, intensywnej pracy start-upowców uczestniczących w programie akceleracyjnym GammaRebels organizowanym przez fundusz HardGamma Ventures. Innowacyjne koncepty biznesowe przed inwestorami zaprezentują ich autorzy — tym razem w Warszawie, w Londynie i w Dolinie Krzemowej. Pierwszy Demo Day odbędzie się 6 lutego w Wielkiej Brytanii, dokładnedaty kolejnych spotkań nie zostały jeszcze oficjalnie podane.

— Jesteśmy zadowoleni z projektów biorących udział w obecnej edycji GammaRebels. Zespoły zgłaszające się do programu są coraz lepiej przygotowane i myślą globalnie. Ich pomysły są warte uwagi inwestorów. Niektóre już są sukcesem —DailyArt został wybrany jedną z 12 najlepszych aplikacji edukacyjnych 2012 r. — zapewnia Krzysztof Kowalczyk, partner zarządzający HardGamma Ventures. Aplikację DailyArt przed inwestorami zaprezentuje zespół Moiseum Labs. Pojawią się też Knowledge Hives — dostawca narzędzi do tworzenia semantycznych bibliotek, archiwów i muzeów cyfrowych, InventCore (z platformą umożliwiającą tworzenie filmów, których widzowie podejmują decyzję o zachowaniu bohaterów i rozwoju fabuły), Cube Your Mind — laboratorium gier mobilnych, Artspresso zajmujące się promocją i sprzedażą sztuki w serwisach internetowych i na nośnikach zainstalowanych w przestrzeni miejskiej, będzie także Salelo z platformą pomagającą wyszukiwać usługi najkorzystniejsze w danej okolicy. Inwestorzy zainteresowani udziałem w Demo Day mogą kontaktować się z organizatorami za pośrednictwem adresu info@hardgamma.com.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu