Z listy akcjonariuszy na wtorkowe NWZ CD Projektu wynika, że Michał Kiciński, współzałożyciel spółki i jeden z jej największych akcjonariuszy, zarejestrował na walne 10 213 202 akcji, o 238,8 tys. mniej niż na ZWZ, które odbyło się w czerwcu. Wartość brakującego pakietu według obecnej wyceny rynkowej to ponad 30 mln zł.
Michał Kiciński odmówił komentarza do zmiany, wskazując jedynie, że jego strategiczne podejście do spółki się nie zmienia. Wiosną ubiegłego roku, gdy zwiększył zaangażowanie, informował, że nadwyżki lokuje w CD Projekt.
W stosunku do czerwcowego walnego nastąpiła zmiana zaangażowania innych znaczących akcjonariuszy — Nationale-Nederlanden OFE zarejestrowało 3 695 803 akcji, podczas gdy w czerwcu 3 mln, a PZU Złota Jesień OFE 2 773 000 wobec 2 443 000.