Mostostal Export poprawia się

Dariusz Karolak
opublikowano: 17-10-2001, 00:00

Szalejąca hossa na dotcomach pokazała, że warto szukać alternatyw, na czas gdy giełdowe lokomotywy mogą dostać zadyszki. Ciekawą propozycją może okazać się branża budowlana, która powinna zacząć dyskontować przyszły boom wynikający z potanienia pieniądza. Dobrym pomysłem może okazać się nisko wyceniony MostostalExp.

Poprawia się obraz techniczny MSX. Wczorajszy wzrost na dużych obrotach pozwolił solidnie naruszyć 4-miesięczną opadającą linię bessy, która stoi na drodze do testowania przełamanego w sierpniu wsparcia 3-letniego długoterminowego kanału wzrostowego, 3,7. Odpowiada to dokładnie oporowi lokalnego szczytu z 23 VIII. Sygnały kupna posypały się na szybkich oscylatorach. Bliski potwierdzenia 4-miesięcznego podwójnego szczytu jest DI-, a na wykresie świecowym potwierdzone obrotami objęcie hossy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu