MSP ma dwie oferty na Bolesławiec

ISBNEWS
opublikowano: 13-01-2014, 08:23

Ministerstwo Skarbu Państwa (MSP) otrzymało dwie oferty wiążące na zakup 85% udziałów Zakładów Ceramicznych Bolesławiec - złożyły je spółki Kruszywa Polskie oraz Metropolitan Capital Solutions, podał resort.

"W związku z opublikowanym w dniu 25 września 2013 roku zaproszeniem do negocjacji w sprawie nabycia udziałów spółki Zakłady Ceramiczne 'Bolesławiec' w Bolesławcu Sp. z o.o. z siedzibą w Bolesławcu, w wyznaczonym terminie, tj. do dnia 10 stycznia 2014 roku, do godziny 14.00 czasu urzędowego w Polsce wpłynęły do siedziby MSP dwie oferty wiążące złożone przez:

'Kruszywa Polskie' S.A. z siedzibą w Rybakach

'Metropolitan Capital Solutions Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością' S.K.A. z siedzibą w Warszawie" - czytamy w komunikacie.

W listopadzie MSP otrzymało cztery oferty wstępne na tę spółkę. Oprócz inwestorów wymienionych powyżej, oferty złożyły także firmy: Bravet sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz Drzewiarz-Bis sp. z o.o. z siedzibą w Lipnie.

Podstawowym przedmiotem działalności ZC Bolesławiec jest produkcja ceramiki stołowej, ceramiki gospodarczej obejmującej garnki i donice ceramiczne oraz kamionki budowlanej obejmującej wkłady i systemy kominowe, półrury i koryta kamionkowe oraz nakrywy ogrodzeniowe.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNEWS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / MSP ma dwie oferty na Bolesławiec