Na finał do Makao pojedzie zespół Aqulia

Karolina Guzińska
29-11-2002, 00:00

Do tegorocznej, trzeciej edycji konkursu Euromanager Poland, organizowanego przez Bigram Personel Consulting, zgłosiło się 256 zespołów. Ponad 100 to drużyny menedżerskie. Do konkursu zaproszono też studentów uczelni ekonomicznych i technicznych wybranych przez sponsorów konkursu: Accenture, Carrefour, Microsoft, Millennium, Plus GSM oraz PZU SA. 14 listopada w Warszawie odbył się finał konkursu. W ciągu jednodniowej sesji 8 najlepszych zespołów walczyło o główną nagrodę — marcowy wyjazd do Makao.

Najlepszy okazał się zespół Aqulia z Uniwersytetu Gdańskiego. Nagrodę główną wręczył, w imieniu patrona honorowego konkursu — prof. Leszka Balcerowicza — Tomasz Pasikowski, członek zarządu NBP. Drugie miejsce zajęli studenci z UW i SGH, zaś trzecie — menedżerowie z firmy Bombardier Transportation z Katowic. Zwycięzcy będą reprezentować Polskę na XXII Finale Global Management Challenge w Makao.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Guzińska

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Na finał do Makao pojedzie zespół Aqulia