Najdynamiczniejsze firmy dolnośląskie odebrały nagrody

Aneta Bawiec
opublikowano: 15-01-2003, 00:00

We wrocławskim Arsenale Miejskim spotkali się wczoraj przedstawiciele najbardziej dynamicznych firm z województwa dolnośląskiego, które zakwalifikowały się do rankingu Gazele Biznesu 2002.

W imprezie wzięli udział przedsiębiorcy oraz przedstawiciele władz samorządowych i regionalnych, z Ryszardem Nawratem, wojewodą dolnośląskim, na czele.

Gazelą numer jeden na Dolnym Śląsku został wrocławski Ordipol, dystrybutor damskiej odzieży (centrala firmy Orsay w Polsce). Prestiżową statuetkę ponownie odebrali również przedstawiciele Polskiego Towarzystwa Finansowego z Wrocławia. Kolejną z najdynamiczniej rozwijających się firm w województwie dolnośląskim okazał się Urbex z Lubina.

Ceremonię wręczenia nagród poprzedziło seminarium, podczas którego przedstawiciele: Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, ING Employee, Coface Intercredit Poland, Polskiej Telefonii Cyfrowej (operatora sieci Era) oraz Giełdy Papierów Wartościowych prezentowali praktyczne zagadnienia związane z rozwojem małych i średnich firm.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Aneta Bawiec

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Najdynamiczniejsze firmy dolnośląskie odebrały nagrody