Najlepsi w produktach

Michał Kisiel, analityk Bankier.pl
opublikowano: 25-04-2018, 22:00

GALA ZŁOTY BANKIER: Statuetkę Złotego Bankiera za najlepsze konto osobiste otrzymał Bank Millennium.

Uznanie kapituły zyskało już po raz drugi z rzędu „Konto 360”. Nagrodę odebrał członek zarządu banku — Wojciech Rybak, który podkreślił, że rachunek ma już milion użytkowników i jest jednym z najchętniej polecanych produktów na rynku, o czym świadczy wysoki wskaźnik Net Promoter Score. Drugie miejsce przypadło mBankowi, a trzecie zajął Alior Bank. W kategorii najlepszego kredytu gotówkowego triumfował bank powracający po kilku latach przerwy na rynek consumer finance. To spora niespodzianka, że na podium znalazł się właśnie Citi Handlowy. Statuetkę odebrała Katarzyna Przybyła odpowiadająca w instytucji za pion produktów kredytowych. Wskazała ona, że produkt Handlowego łączy w sobie dostępność, prostotę konstrukcji i korzystną cenę. Drugie miejsce wśród dostawców kredytów gotówkowych zajął PKO Bank Polski, a trzecie — PlusBank.

WRAŻLIWY JAK MBANK: Jury i internauci oceniali w tym roku szesnaście projektów CRS-owych, zgłoszonych przez czternaście banków. Nagrodę odebrała Iwona Ryniewicz, prezes Fundacji mBanku.
Wyświetl galerię [1/14]

WRAŻLIWY JAK MBANK: Jury i internauci oceniali w tym roku szesnaście projektów CRS-owych, zgłoszonych przez czternaście banków. Nagrodę odebrała Iwona Ryniewicz, prezes Fundacji mBanku. Fot. Marek Wiśniewski

Citi Handlowy zwyciężył także w kolejnej kategorii — najlepszej karty kredytowej. Kapituła, podobnie jak w zeszłym roku, uznała, że statuetka powinna trafić do dostawcy plastiku Simplicity. Odbierająca nagrodę Katarzyna Przybyła, podkreśliła, że o kartę pretendującą do miana prostego i przejrzystego produktu można starać się w wielu kanałach — od internetu po placówki i mobilne stanowiska obsługi. Trzecie miejsce w tej kategorii przypadło Bankowi Millennium, a drugie — karcie oferowanej przez Santander Consumer Bank. PKO Bank Polski w poprzednich latach wielokrotnie odbierał nagrodę Złotego Bankiera za najlepszy kredyt hipoteczny. Tak było i w tym roku. Instytucji udało się wyprzedzić Bank BGŻ BNP Paribas i Bank Pekao. Agnieszka Krawczyk, dyrektor departamentu produktów bankowości hipotecznej, podziękowała za uznanie i podkreśliła, że nagrodzony pakiet dostępny jest także w ofercie PKO Banku Hipotecznego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Michał Kisiel, analityk Bankier.pl

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu