Najlepsze giełdowe spółki 2016

DI
aktualizacja: 20-03-2017, 11:07

Która ma najlepsze perspektywy rozwoju, która najlepszy zarząd, a która najlepiej dba o relacje z inwestorami? – oglądaj galę prezentującą laureatów najbardziej prestiżowego rankingu w Polsce. Dziś od 19:00 na żywo.

Już po raz 18. specjaliści z rynku kapitałowego wybrali najlepszą giełdową spółkę roku. Na zlecenie „Pulsu Biznesu” Kantar TNS zapytał 100 analityków, doradców inwestycyjnych i maklerów z domów maklerskich, TFI, OFE, banków i ubezpieczycieli. Oceniali spółki w pięciu kategoriach: kompetencje zarządu, innowacyjność produktów i usług, relacje inwestorskie, perspektywy rozwoju, sukces w 2016 r. Na podstawie ocen w tych kategoriach powstał główny ranking. Jest to jedyny w Polsce ranking, prezentujący postrzeganie spółek przez osoby, które na co dzień mają realny wpływ na decyzje inwestorów.

Oglądaj relację z gali wręczenia nagród laureatom rankingu Giełdowa Spółka Roku 2016, na żywo, od 19:00.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Spółka roku / Najlepsze giełdowe spółki 2016