Najlepsze mikrofirmy poszukiwane

  • Marta Bellon
opublikowano: 06-03-2013, 00:00

Szanse na zdobycie tytułu Mikroprzedsiębiorcy Roku mają zarówno firmy bazujące na nowych technologiach, jak i te działające w tradycyjnych branżach.

Fundacja Kronenberga przy banku Citi Handlowy po raz dziewiąty nagrodzi przedsiębiorców zarządzających najmniejszymi biznesami. Właśnie rozpoczęła rekrutację do konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku, która potrwa do 19 kwietnia. Jest on adresowany do firm, które zatrudniają mniej niż 10 pracowników, a ich roczny obrótlub całkowity bilans roczny nie przekracza 2 mln EUR. Misją konkursu jest wspieranie przedsiębiorczości, zachęcanie do zakładania własnych firm, a także promowanie najlepszych z nich. Organizatorzy konkursu są przekonani, że w mikrofirmach drzemie olbrzymi potencjał. I jako potwierdzenie tej tezy przytaczają przykład twórców syntezatora mowy IVONA — IVO Software, którzy zwyciężyli w pierwszej edycji konkursu.

Do tej pory nagrodzili 83 przedsiębiorstwa z różnych branż — zarówno nowych technologii, jak i oferujących produkty wytwarzane tradycyjnymi metodami. W ubiegłym roku tytuł Mikroprzedsiębiorcy Roku wywalczyło wydawnictwo Kurtiak i Ley, specjalizujące się w książkach bibliofilskich.

— Nieustannie korzystamy ze szkoleń, warsztatów zarówno biznesowych, jak i dotyczących samorozwoju. Wprowadzamy nowe pomysły, podnosimy atrakcyjność produktu. Wsłuchujemy się w zainteresowania klientów i tam szukamy inspiracji do tworzenia nowych rzeczy. Stawiamy na kreatywność naszą i naszych pracowników — tak o strategii firmy mówi Elżbieta Kurtiak. Aby zgłosić się do konkursu, należy wypełnić formularz umieszczony na stronie Fundacji Kronenberga: http:// www.citibank.pl/poland/kronenberg/polish/6158.htm.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu