Najszybszy motocyklista w Polsce ambasadorem GEFCO

DI
opublikowano: 22-02-2010, 14:56

Lider branży logistycznej – firma GEFCO Polska – rozpoczęła współpracę z najbardziej utytułowanym polskim motocyklistą, Andrzejem Pawelcem.

W ramach kontraktu mistrz wyścigów motocyklowych będzie wspierał działania GEFCO mające na celu umocnienie pozycji firmy na rynku 2wheelers. Umowa awarta została na okres jednego roku z możliwością przedłużenia.

GEFCO swoje kompetencje w branży logistycznej zbudowało w znacznej mierze na wieloletniej obsłudze firm motoryzacyjnych. Wizerunek Andrzeja Pawelca wykorzystywany będzie w projektach promujących szczególną gałąź rynku, jaką jest logistyka segmentu 2wheelers. Pierwszym zadaniem Andrzeja Pawelca w roli Ambasadora GEFCO Polska było spotkanie z kibicami i fanami jednośladów podczas Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów, która odbywała się w dniach 19 – 21 lutego 2010 r. w Warszawie.

Grupa GEFCO znajduje się obecnie w pierwszej trójce operatorów logistycznych w Zachodniej Europie, zajmujących się transportem motocykli i skuterów.

Andrzej Pawelec i Bogdan Młynarczyk, dyrektor generalny GEFCO Polska
Andrzej Pawelec i Bogdan Młynarczyk, dyrektor generalny GEFCO Polska
None
None
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane