Namioty dobre dla biznesu

  • Materiał partnera
opublikowano: 21-01-2020, 22:00

Hale namiotowe, specjalność wrocławskiej firmy Rekord, przydają się nie tylko na targach i festynach. Wykorzystywane są też jako magazyny lub hale produkcyjne.

Spółka Rekord Hale Namiotowe zajmuje się wynajmem i sprzedażą hal namiotowych sezonowych oraz całorocznych, które mogą być użytkowane przez długi okres, bez względu na warunki pogodowe. W ofercie ma też specjalne modele na potrzeby akcji promocyjnych lub targów.

PRAKTYCZNE I PIĘKNE:
PRAKTYCZNE I PIĘKNE:
Firma Rekord Hale Namiotowe stale udoskonala rozwiązania adaptacyjne swoich wyrobów dostosowując je do indywidualnych potrzeb klientów. Wdrażając innowacyjne rozwiązania techniczne, zwraca także uwagę na walory estetyczne oferowanych hal.

— Oferując hale namiotowe, zarówno na sprzedaż, jak i wynajem, służymy klientom również naszym wieloletnim doświadczeniem. Projektowanie, produkcja i montaż obiektów z zastosowaniem tkanin technicznych wykorzystywanych do budowy zadaszeń membranowych, w tym wielkogabarytowych, o rozpiętości nawet 50 metrów i więcej, nie ma przed nami tajemnic — zapewnia Kazimierz Putyra, prokurent spółki.

Jak dodaje, potencjał firmy umożliwia realizację usług nie tylko na terenie Polski, ale również za granicą, i to na dowolnym kontynencie. Klientami wrocławskiej firmy w większości są duże przedsiębiorstwa, instytucje, administracja. Osoby indywidualne stanowią niewielkie grono jej klientów. Jak wskazuje przedstawiciel Rekordu, firmy coraz częściej są zainteresowane wykorzystaniem hal namiotowych w swojej działalności, głównie jako magazynów, ale również w celu stworzenia powierzchni produkcyjnej.

— To dobra i coraz popularniejsza alternatywa dla budynków murowanych. Łatwość i szybkość montażu hali namiotowej obniża koszty, a przede wszystkim pozwala dużo szybciej zareagować na dynamicznie zmieniające się potrzeby przedsiębiorstwa. Dużą zaletą jest także możliwość późniejszego jej powiększenia, rozdzielenia na kilka obiektów, dokupienia modułów, odsprzedania czy przeniesienia w inne miejsce — wymienia Kazimierz Putyra.

Rekord stara się być na czasie ze wszystkimi nowinkami. Pracownicy działu projektowego firmy na bieżąco analizują możliwości zastosowania pojawiających się co rusz innowacyjnych rozwiązań, co pozwala na szybkie i sprawne reagowanie na rynkowe trendy i wprowadzanie do oferty nowych technologii.

— Ciągłe udoskonalanie rozwiązań adaptacyjnych naszych hal namiotowych umożliwia dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klientów. Wdrażając innowacyjne rozwiązania techniczne, zwracamy uwagę również na walory estetyczne — podkreśla Kazimierz Putyra.

Oferta Rekordu jest kompleksowa, nie ogranicza się tylko do budowy zadaszeń. W przypadku krótko— i długoterminowego wynajmu hal namiotowych, np. na duże eventy, targi, wystawy, promocje czy imprezy okolicznościowe, firma jest przygotowana na dostarczenie pełnego wyposażenia oraz różnych elementów zagospodarowania przestrzeni, umożliwiających realizację przedsięwzięcia w terenie bez infrastruktury technicznej.

— Posiadamy w ofercie urządzenia do klimatyzacji, urządzenia grzewcze i agregaty prądotwórcze. Wynajmowane hale jesteśmy w stanie uzbroić w zewnętrzne i wewnętrzne oświetlenie oraz dostarczyć drobne wyposażenie w postaci stołów, krzeseł itp. W ofercie mamy także sprzęt niezbędny w przenośnych kuchniach i urządzeniach sanitarnych — mówi Kazimierz Putyra.

Spółka Rekord w branży budownictwa namiotowego działa od 1998 r. Pomysł na zajęcie się tą działalnością podpatrzono podczas zagranicznych wyjazdów za pracą, które w tamtym czasie potocznie określało się mianem saksów.

— Kiedy zaczynaliśmy, byliśmy jedną z pierwszych firm w Polsce. Teraz w branży działa ich ponad 100, ale to dobrze, nic tak nie motywuje do parcia naprzód, jak oddech konkurencji na plecach — twierdzi Kazimierz Putyra.

Jak zaznacza prokurent wrocławskiej spółki, jednym z kluczowych elementów stojących za jej sukcesem jest doborowy zespół profesjonalistów. Rekord zatrudnia obecnie ponad 120 pracowników.

— Zaangażowanie, z jakim nasz zespół przystępuje do realizacji każdego zamówienia, gwarantuje najwyższą staranność wykonania, zapewniając bardzo dobrą opinię klientów i tym samym wysoką pozycję firmy na rynku — przekonuje Kazimierz Putyra.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane