Nauka zarządzania firmą

opublikowano: 26-09-2018, 22:00

12 października w siedzibie Digital Knowledge Village w Warszawie odbędzie się bezpłatna konferencja „Anatomia Biznesu: Jak skutecznie zarządzać biznesem?”, podczas której będą podejmowane tematy dotyczące transformacji cyfrowej, strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi oraz Design Thinking — metody tworzenia innowacyjnych produktów i usług opierających się na zrozumieniu problemów i potrzeb konsumentów.

Ponadto uczestnicy wydarzenia dowiedzą się m.in. jakie są tradycyjne i nowe metody rozwijania sprzedaży, w jaki sposób stworzyć międzynarodową kulturę w polskim biurze, jak wdrożyć nowoczesne technologie w tradycyjne procesy firmy, a także jak zaoszczędzić do 20 proc. czasu na codziennych zadaniach. Usłyszą także, w jaki sposób poprawić jakość pracy z klientami i zwiększyć sprzedaż. Wydarzenie odbędzie się przy ul. Puławskiej 457 w Warszawie.

Więcej informacji na temat konferencji oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie: anatomia.bitrix24.pl/autumn2018/.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy