Neptun ma pozwolenie na budowę

[MAS]
opublikowano: 14-02-2012, 00:00

Centra handlowe

Spółka Galeria Neptun — inwestor galerii handlowej o tej samej nazwie, która powstanie w Starogardzie Gdańskim, uzyskała prawomocne pozwolenie na budowę. Prace rozpoczną się w kwietniu 2012 r.

Otwarcie obiektu zaplanowano na wiosnę 2014 r. Centrum handlowe powstanie na terenach po dawnej fabryce obuwia Neptun przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Jana Pawła II, w centrum Starogardu Gdańskiego.

Całkowita powierzchnia obiektu wyniesie 35 tys. mkw., z czego około 25 tys. mkw. będzie przeznaczonych na wynajem. Galeria będzie miała dwie kondygnacje naziemne i parking podziemny na 618 miejsc.

Za przygotowanie wniosku o zmianę miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, opracowanie koncepcji budynku i otaczającego go terenu oraz opracowanie wielobranżowy projekt budowlanego, a także komercjalizację odpowiada agencja Cushman & Wakefield.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: [MAS]

Polecane