Netia przejmie Crowley Data Poland

DI, PAP
opublikowano: 29-09-2011, 20:55

Netia oraz spółki Crowley Data L.L.C. i Crowley Poland L.L.C. zawarły warunkową umowę sprzedaży 197.862 udziałów spółki Crowley Data Poland stanowiących 100 proc. kapitału zakładowego za 31,8 mln USD.

"Zgodnie z umową cena nabycia udziałów wyniesie 31,8 miliona USD, ustalona jako wartość przedsiębiorstwa, w tym wartość pożyczki na dzień zamknięcia transakcji, udzielonej spółce przez podmiot powiązany ze sprzedającymi, która również będzie przedmiotem spłaty przez Netię" - poinformowano w komunikacie.

Spółka podała, że cena za udziały zostanie dodatkowo skorygowana o różnicę w bilansie spółki pomiędzy stanem na dzień 31 grudnia 2010 r. a datą zamknięcia transakcji.

Zamknięcie transakcji zostało uzależnione od spełnienia się warunku zawieszającego w postaci uzyskania przez Netię zgody organu antymonopolowego na dokonanie koncentracji w terminie sześciu miesięcy od daty zawarcia umowy. Termin ten może zostać przedłużony do dziewięciu miesięcy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI, PAP

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Netia przejmie Crowley Data Poland