Netii grozi kontynuacja przeceny

Dariusz Karolak
08-10-2001, 00:00

Netii grozi kontynuacja przeceny

Wydaje się, że o testowaniu historycznego dna przez walkory Netii sprzed tygodnia zadecydował wywiad z przedstawicielem Telii, który nie wyraził zaniepokojenia obecnym kursem tego teleoperatora, a nawet zdobył się na jego uzasadanienie niską ceną obligacji. Po tej deklaracji trzeba mieć nerwy ze stali, żeby Netię kupować, chociaż w przypadku wdrożenia skutecznej strategii ratunkowej potencjał wzrostu byłby liczony nie w dziesiątkach lecz w setkach procent. Póki co mamy nowe minimum i coraz większe prawdopodobieństwo, że załamie się kolejna próba utworzenia podwójnego dna.

Dolne wybicie z trójkąta symetrycznego, który powstał od 27 IX do 2 X uruchomiło realizację zasięgu około 2,1 zł i zapewne tam inwestorzy czujący pociąg do ryzyka będą próbować swoich sił. Największe ryzyko krótkoterminowe niesie teraz ze sobą publikacja wyników kwartalnych, po której wartość księgowa Netii może stać się ujemna.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / / Netii grozi kontynuacja przeceny