Nie dla stresu w pracy

opublikowano: 09-04-2014, 00:00

Polska włącza się do udziału w kampanii Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy

Polska włącza się do udziału w kampanii Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy na lata 2014-2015, która przebiegnie pod hasłem: „Stres w pracy? Nie, dziękuję!”. O tym, jak pracodawcy mogą walczyć z tym zjawiskiem, będzie mowa m.in. podczas konferencji Centralnego Instytutu Ochrony Pracy — Państwowego Instytutu Badawczego. Konferencja odbędzie się 10 kwietnia, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Udział jest bezpłatny.

W trakcie konferencji będzie mowa m.in. o metodach identyfikacji i oceny zagrożeń psychospołecznych w środowisku pracy, w szczególności stresu i lobbingu, a także o zarządzaniu stresem, praktykach antystresowych stosowanych w firmach, w tym sposobach wsparcia psychologicznego dla pracowników w okresie restrukturyzacji przedsiębiorstwa. W ramach europejskiej kampanii zostanie m.in. opublikowany wielojęzyczny przewodnik dla właścicieli i menedżerów małych firm i mikroprzedsiębiorstw.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Iwona Jackowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu