Niemiecka szansa dla nowatorskich start-upów

opublikowano: 01-08-2018, 22:00

Na początku października w Bochum odbędzie się międzynarodowa giełda kooperacyjna dla młodych spółek, które chcą inwestować w innowacje.

Na początku października w Bochum odbędzie się międzynarodowa giełda kooperacyjna dla młodych spółek, które chcą inwestować w innowacje. Impreza będzie elementem RurhSummit 2018 — największej w Nadrenii Północnej-Westfalii konferencji przeznaczonej dla start-upów. Do udziału w giełdzie kooperacyjnej zaprasza ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Podczas wydarzenia rodzimi przedsiębiorcy będą mieli możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale także szansę zapoznania się z najnowocześniejszymi trendami w wielu branżach. Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Jej uczestnicy muszą jednak zapłacić za transport, zakwaterowanie i bilety wejściowe na konferencje. Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

W formularzu rejestracyjnym startupowcy powinni określić profil swojej działalności i rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać z kontrahentami. Kilka dni przed rozpoczęciem giełdy młodzi przedsiębiorcy otrzymają agendy spotkań.

WAŻNA DATA:

11-12.10 W tych dniach odbędzie się międzynarodowa giełda kooperacyjna dla start-upów w Bochum.

WIĘCEJ INFORMACJI: Sławomir Biedermann Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości slawomir_biedermann@parp.gov.pl

OFICJALNE STRONA GIEŁDY: https://rs2018.b2match.io/home

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy